Dorabianie kluczy samochodowych

Warszawa i okolice

Życie w ciągłym biegu sprawia, że ludziom często zdarza się gubić różne rzeczy. Jednym z przedmiotów, który ginie bez wieści są kluczyki do samochodu czy mieszkania. To bardzo kłopotliwa sytuacja, która blokuje możliwość jazdy samochodem czy też dostanie się do własnego mieszkania. Nic dziwnego, że nieustannie rośnie zapotrzebowanie na dorabianie kluczy samochodowych i nie tylko.

Dorabianie kluczy? To nasza pasja!

Nasza firma od lat świadczy usługi ślusarskie. Pozbywamy się wszystkich awarii i uszkodzeń szybko a przede wszystkim skutecznie. Dorabianie kluczy w mieście Warszawa to dla nas więcej niż codzienna praca – to nasza pasja, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Potrzebujesz nowych kluczy samochodowych? Postaw na Ślusar!

Mogą Państwo powierzyć nam także dorabianie kluczy samochodowych i otwieranie drzwi po włamaniach. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy a przede wszystkim zadowolenie Klienta z wykonanej usługi.

Działamy w mieście Warszawa

Od lat działamy w mieście Warszawa, oferując usługi najwyższej klasy. Dorabianie kluczy samochodowych to niejedyna propozycja, jaką mamy do zaoferowania. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo także doradztwo techniczne związane z doborem zabezpieczeń mechanicznych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi usługami, które oferuje Państwu nasza firma.

Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez:

  • 24 godziny
  • 7dni w tygodniu
  • pod numerem:

tel. 697 207 807


Awaryjne otwieranie drzwi

Zgubienie kluczyków do samochodu lub zatrzaśnięcie ich w środku…
Czytaj dalej →

Serwis zamków

Świadczymy usługi serwisowe – wymiany i naprawy zamków Gerda, Dierre oraz Witex…
Czytaj dalej →

Naprawa zamków

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w otwieraniu wszystkich typów zamków…
Czytaj dalej →

Zadzwoń do nas